Megjelent a Central European Joint Infodays 2023 című bécsi rendezvény felhívása

A Tempus Közalapítvány az osztrák, cseh és szlovák Nemzeti Irodákkal közösen szervezi meg az Erasmus+ centralizált pályázatok 2024-es felhívásával kapcsolatos rendezvényt.

Central European Joint Infoday
training seminar focusing on Erasmus+ international centralised actions in higher education


A rendezvény, amelyet Bécsben tartunk 2023. december 4-5 között, az Oead (Ausztria), CZELO (Csehország) és a SAAIC (Szlovákia) Nemzeti Irodákkal közösen kerül megszervezésre.

Az esemény célja, hogy platformot biztosítson a négy ország felsőoktatási intézményei és egyes partnerországok számára az együttműködési lehetőségek feltérképezésére; továbbá az, 
hogy gyakorlati szemszögből nyújtson információt a centralizált pályázatokról az Európai Bizottság és az Európai Oktatási és Kulturális Végrehajtó Ügynökség tapasztalatai alapján.

A Central European Joint Infodays 2023-ról további információ itt olvasható

Az eseményre már konkrét projektötlettel rendelkező személyeket várunk, akik a tréningszeminárium keretében kívánják tovább formálni a tervezett együttműködést és útmutatásra van szükségük a pályázat elkészítéséhez. A részletes programot hamarosan közzétesszük.

Regisztrációs és további információk

A jelentkezéssel kapcsolatos információk a fenti linken érhetőek el, amelyeket szeptember 30-ig várunk. 
Összesen 13 fő intézményi képviselő részvételét tudjuk biztosítani, kiválasztásukra a benyújtott jelentkezések alapján kerül sor.

Esetleges kérdéseiket az felsooktatas@tpf.hu címen tehetik fel.